Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 15
 İndirme 3
Predicting The Risk Of Cancer By Diagnosing Tumor
2022
Dergi:  
İlköğretim Online
Yazar:  
Özet:

When cells grow and divide more than they should or do not die when they should, an abnormal mass of tissue arises. Tumors can be benign (noncancerous) or malignant (cancerous). Benign can develop to be quite large, but they would not spread to healthy tissue or other sections of the body. Malignant tumors can invade or disseminate into surrounding structures. They can also spread through the blood and lymph systems to other regions of the body. Also termed as neoplasm.. But research has shown that specific risk factors may change the person's chances of producing human. Cancer be prevented by the diagnosis of tumor. As tumor can either be benign or malignant. By proper diagnosis cancer development and probability of future occurrence of tumor can bedetected.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler


İlköğretim Online

Alan :   Eğitim Bilimleri

Dergi Türü :   Ulusal

Metrikler
Makale : 6.985
Atıf : 19.911
2023 Impact/Etki : 0.025
İlköğretim Online