Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 17
SPIRITUALITY, HOPE AND WISDOM IN CANCER PATIENTS
2023
Dergi:  
International Journal of Advanced Research
Yazar:  
Özet:

Cancer can start almost anywhere in the human body, which is made up of trillions of cells. Normally, human cells grow and multiply (through a process called cell division) to form new cells as the body needs them. When cells grow old or become damaged, they die, and new cells take their place. Sometimes this orderly process breaks down, and abnormal or damaged cells grow and multiply when they shouldnt. These cells may form tumors, which are lumps of tissue. Tumors can be cancerous or not cancerous (benign). Cancerous tumors spread into, or invade, nearby tissues and can travel to distant places in the body to form new tumors (a process called metastasis). Cancerous tumors may also be called malignant tumors.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler


International Journal of Advanced Research

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 10.413
Atıf : 745
2023 Impact/Etki : 0.003
International Journal of Advanced Research