Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 11
 İndirme 1
Analysis Of Fiscal Competitiveness In Lithuania’s Municipalities
2016
Dergi:  
Journal of Education Culture and Society
Yazar:  
Özet:

Abstract Nowadays municipal revenue management and administrative issues are more important and problematic. It is noted that in Lithuania’s separate municipalities collected budget revenues, formed budget expenditure, set borrowing limits, allocated from the state budget financial resources (grants) are significantly different. In order to determine reasons for these differences, it is appropriate to analyze the municipal fiscal competitiveness and identify fiscal competitiveness factors of individual Lithuanian municipalities. Understanding municipal fiscal competitiveness factors helps to explain why some municipalities more successfully than others increase tax revenue level and financial - social opportunities of their populations.

Anahtar Kelimeler:

0
2016
Yazar:  
Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler


Journal of Education Culture and Society

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 646
Atıf : 175
© 2015-2024 Sobiad Atıf Dizini