Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 9
 İndirme 3
Evaluation Of Budget Analysis Of Kumbakonam Municipality
2021
Dergi:  
Turkish Online Journal of Qualitative Inquiry
Yazar:  
Özet:

The financial structure of Urban Local Bodies in India is mainly comprises of tax and non-tax revenues as major source of revenues and these local bodies also receive grants-in aid and other concessions from the Government. The expenditure of the municipalities are classified as establishment expenditures, administration expenditures, operating, repairs & maintenance expenditures finance expenses and depreciation. Therefore this study is focussed on the evaluation of budget analysis of Kumbakonam Municipality using trend analysis using actual and estimated values. For further study Chi-square test is used.

Anahtar Kelimeler:

0
2021
Yazar:  
Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
Turkish Online Journal of Qualitative Inquiry

Alan :   Eğitim Bilimleri

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 4.267
Atıf : 1.142
2023 Impact/Etki : 0.002
Turkish Online Journal of Qualitative Inquiry