Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 31
 İndirme 6
UTERINE LEIOMYOMA WITH MASSIVE LYMPHOCYTIC INFILTRATION - CASE REPORT
2020
Dergi:  
International Journal of Advanced Research
Yazar:  
Özet:

Uterine leiomyomas are the most common benign smooth muscle tumors; they are often treated by surgical removal. Lymphocytic infiltration within the uterine leiomyoma is rare. Malignant lymphoma is the first differential diagnosis to be feared. Twenty such cases have been reported in English literature. We reported a case of a 36-year-old woman who had undergone surgery for a uterine fibroid. Macroscopically, it did not differ from typical leiomyoma. Microscopic examination showed a typical leiomyoma diffusely infiltrated by lymphocytes, with a suspicion of malignant lymphoma.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
International Journal of Advanced Research

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 10.413
Atıf : 731
2023 Impact/Etki : 0.003
International Journal of Advanced Research