Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 34
 İndirme 10
HYDATIC CYST OF THE LIVER OR HEPATIC MUCINOUS CYSTADENOMA
2021
Dergi:  
International Journal of Advanced Research
Yazar:  
Özet:

Mucinous cystadenomas of the liver are rare cystic neoplasms, often mistaken for simple cysts or hydatid cysts of the liver. They are generally benign tumors, often discovered incidentally on imaging or during independent surgeries. Despite their tendency to grow slowly, mucinous cystadenomas of the liver can reach symptomatic dimensions. And given their potential for malignant transformation into mucinous cystadenocarcinomas, a misdiagnosis can have serious secondary consequences. We report the case of a 55-year-old woman with chronic right hypochondrium pain in whom a mucinous cystadenoma of the liver was accidentally discovered during surgery for hepatic hydatid cyst at the general surgery department at the ARRAZI Hospital - UHC Mohammed VI in Marrakech, Morocco.

Anahtar Kelimeler:

null
2021
Yazar:  
0
2021
Yazar:  
Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
International Journal of Advanced Research

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 10.413
Atıf : 737
2023 Impact/Etki : 0.003
International Journal of Advanced Research