Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 10
 İndirme 4
EFFECT OF INTRAOPERATIVE SEDATION DURING CESAREAN SECTION UNDER SPINAL ANESTHESIA ON COGNITIVE FUNCTIONS IN THE POSTOPERATIVE PERIOD
2023
Dergi:  
International Journal of Early Childhood Special Education
Yazar:  
Özet:

One of the most discussed problems in modern anesthesiology is cognitive dysfunction associated with surgery and anesthesia. Cognitive impairment after surgery is a common and undesirable phenomenon, and interest in them is accompanied by an increase in the number of scientific papers published recently [1].

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler


International Journal of Early Childhood Special Education

Alan :   Eğitim Bilimleri

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 477
Atıf : 360
2023 Impact/Etki : 0.016
International Journal of Early Childhood Special Education