Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 19
 İndirme 2
Iı. Uluslararası Kıraat Sempozyumu “tarihten Günümüze Kıraat İlmi”
2012
Dergi:  
darulfunun ilahiyat
Yazar:  
Özet:

Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafarı İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanlığı'nın organizatörlüğünde düzenlenen “Tarihten Günümüze Kıraat İlmi” konulu Uluslararası Kıraat Sempozyumu, ülkemizde ilk kez olmak üzere; 42 kişinin aktif katılımcı, bir o kadar kişinin de alanın ilgilisi, görevlisi ve uzmanı olmak sıfatıyla davetli misafr, onca kişinin ise tertip komitesinde vazifeli olarak yer alması ve üç gün boyunca oturumları izleyen çok sayıdaki dinleyici kitlesinin iştirakiyle 16-18 Kasım 2012 tarih-lerinde İstanbul'da gerçekleştirildi.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler


darulfunun ilahiyat

Alan :   İlahiyat

Dergi Türü :   Ulusal

Metrikler
Makale : 415
Atıf : 551
2022 Impact/Etki : 0.133
Quarter
İlahiyat Temel Alanı
Q3
61/102

darulfunun ilahiyat