Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
  Atıf Sayısı 2
 Görüntüleme 45
 İndirme 26
The Chronicle Of The First World War and Its Impact On The Balkans
2014
Dergi:  
Gazi Akademik Bakış
Yazar:  
Özet:

The process of the two Balkan Wars remained incomplete until the First World War started. The aim of this study is to give some informations about The First World War and the role that Balkan region played to this war when the national consciousness of Balkan peoples began to crystallize. After the two Balkan Wars, all the Balkan states continued their efforts to gather their co-nationals into their national states. It’s concluded that the Balkan Wars leaded to the internationalization of this crisis spreading it to an ample area while many other crises at the same region were resolved without a general war in Europe. It appears that the First World War that began in 1914 in the Balkan region was a continuation of the wars that started in 1912-1913 period in the same are

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.
Benzer Makaleler


Gazi Akademik Bakış
Metrikler
Makale : 0
Atıf : 0
2022 Impact/Etki : null
Gazi Akademik Bakış