Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
GÖRÜNTÜLEME
32

İNDİRME
32

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
TARİHSEL SÜREÇTE BİNGÖL YEREL BASINI VE İŞLENEN BENZER PROBLEMLERE DAİR BAZI TESPİTLER (1983-2016)

2017 - Erol YILMAZ -

Özet:The newspapers, which are active in Bingöl more than half a century, contain a lot of information that will illuminate the history. As a matter of fact, the news about the problems of the city, which was expressed in the newspapers of the previous years, is attracting attention with the nearly same titles and contents in today’s newspapers. The local news which includes issues and demands in the city, continues to take place in newspaper pages in a similar way today. Among the news published since 1983 in Bingöl press; news about the delayed construction of the hospital, problems with doctor appointments, stray animal problems in the city, environmental pollution, parking problems, inconveniences of chairs blocking the passage of pedestrians on the pavements and even the financial troubles of Bingölspor have kept their places in recent newspaper pages.

Anahtar Kelime:Bingöl, Newspaper, Press, News, Problem

Bu Yayına Atıf Yapanlar