Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 9
 İndirme 6
Italian Academic Third Mission and Clinical Psychology
2023
Dergi:  
Mediterranean Journal of Clinical Psychology
Yazar:  
Özet:

The topic is not new with reference to previous Editorials of MJCP (Settineri, 2022; Settineri & Femminò, 2019; Settineri & Merlo, 2022) and this time it takes its cue from a reflection, resulting from the recent annual assembly of the College of Professors and Researchers of Clinical Psychology. In fact, in the last assembly, the Council dealt with the work of the three commissions that are engaged in teaching, research and the third mission precisely.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler


Mediterranean Journal of Clinical Psychology

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 371
Atıf : 677
2022 Impact/Etki : null
Mediterranean Journal of Clinical Psychology