Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 39
 İndirme 24
The Changing Profile Of Entrepreneurs In The Knowledge Age
2016
Dergi:  
Siyasal: Journal of Political Sciences
Yazar:  
Özet:

Entrepreneurs translate different and creative ideas into products and services for meeting customers demands or creating new demands through information and communication technologies as being independent of geographic distance. At the information age, entrepreneurs are combining the atomic world and the bits world on the basis of digitalization while creating new ideas or products. Therefore developments in the information and communication technologies and globalization are changing entrepreneur profile. The study will examine how globalization, developments of information technologies, virtuality and digitalization affect entrepreneur profile in the information age.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
Siyasal: Journal of Political Sciences

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 375
Atıf : 2.359
2022 Impact/Etki : 0.111
Quarter
Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler Temel Alanı
Q3
385/509

Siyasal: Journal of Political Sciences