Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 14
 İndirme 3
Incidental Neuroendocrine Carcinoma Of The Gallbladder
2014
Dergi:  
European Journal of General Medicine
Yazar:  
Özet:

Gallbladder cancer is rare and adenocarcinoma usually seen. Neuroendocrine carcinomas are rare in malignancies. Generally diagnosis is not made in the pre-operative period. They are generally diagnosed after cholecystectomy through hystopathological examination. In this type of tumors primary treatment is surgical and cure can only be through a complete surgical resection. The histopathological examination of the neuroendocrine carcinoma after laparoscopic cholecystectomy in a patient wanted to present the report. This is about the treatment of cancers, certain drugs used for chemotherapy after surgery. The patient's 32-month follow-up of any problems encountered.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
European Journal of General Medicine

Alan :   Sağlık Bilimleri

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 1.230
Atıf : 376
2022 Impact/Etki : 0.093
Quarter
Sağlık Bilimleri Temel Alanı
Q2
77/188

European Journal of General Medicine