Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 7
 İndirme 3
Chondroid Metaplasia: A Rare Subtype Of Metaplastic Breast Carcinoma
2020
Dergi:  
The European Research Journal
Yazar:  
Özet:

Metaplastic breast carcinoma (MBC) is a subtype of breast malignant lesions which is very rare seen. Clinically, MBC is more aggressive and has worse prognosis than other subtypes of breast cancers. A 61-year-old female patient who had a rapidly enlarging and palpabl  mass on the left breast applied. Core biopsy was performed and pathology was reported as  invasive ductal carcinoma. The patient who had been diagnosed with breast cancer was  operated and postoperative course was unremarkable. She was discharged postoperative third day with no complication. Postoperative specimen pathology was reported as a rare type of  breast metaplastic carcinoma which was chondroid metaplasia. Here we aimed to report, a case of chondroid metaplasia which is a rare type of metaplastic breast carcinoma with the literature. 

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
The European Research Journal

Alan :   Sağlık Bilimleri

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 791
Atıf : 52
2022 Impact/Etki : 0.011
Quarter
Sağlık Bilimleri Temel Alanı
Q4
175/188

The European Research Journal