Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 24
 İndirme 3
Clinical Psychology and Clinical Immunology: Is There A Link Between Alexithymia and Severe Asthma
2023
Dergi:  
Mediterranean Journal of Clinical Psychology
Yazar:  
Özet:

Background: Severe asthma patients are those suffering from asthma exacerbations despite adherence to maximal optimized asthma treatment such as high dose inhalant corticosteroids and long-acting beta2 agonists (ICS-LABA). It is estimated that about 300 million people in the world are affected from asthma and among them a percentage between 3-10% suffer from severe asthma. The prevalence of Alexithymia in chronic illness is notably high and it is strictly related to clinical severity of chronic diseases.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
Mediterranean Journal of Clinical Psychology

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 371
Atıf : 677
2022 Impact/Etki : null
Mediterranean Journal of Clinical Psychology