Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
  Atıf Sayısı 2
 Görüntüleme 71
 İndirme 34
Law Enforcement and Technological Facilities In Changing Agenda Of The Public Safety and Security
2019
Dergi:  
Güvenlik Bilimleri Dergisi
Yazar:  
Özet:

It is possible to state that law enforcement officers have heavier responsibilities as well as having more diverse and confusing works in comparison to the last decade. It is obvious that the most fundamental reasons behind this situation are the instability in the world and changing percept of the public safety and security. Fighting against crime and criminal techniques which vary from antiterrorism to cybercrimes have changed the working style of law enforcement officers thanks to technology. This study, within this framework, aims to determine what the anticipated technological needs are and what should be attached importance to in order that law enforcement officers work effectively and efficiently within the next years. This study has been carried out in a theoretical foundation by reviewing the literature. In this study, the first step will be followed by explaining changing threats of the public safety and security and the technological facilities that law enforcement officers in the world utilized. Aftermath, the facilities of technology which are capitalized on as part of Law Enforcement Units in Turkey will be highlighted.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.
Benzer Makaleler
Güvenlik Bilimleri Dergisi

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Ulusal

Metrikler
Makale : 199
Atıf : 776
© 2015-2024 Sobiad Atıf Dizini