Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 23
SECURE FILE STORAGE ON CLOUD USING HYBRID CRYPTOGRAPHY
2023
Dergi:  
International Journal of Advanced Research
Yazar:  
Özet:

Our project aims to provide secure file storage for users on the cloud (specifically on AWS S3) by utilizing a hybrid cryptography approach. This involves encrypting files using both AES and RSA algorithms, with the user receiving the encryption key through email. To further enhance security, the key will be hidden behind an image or within a PDF document using steganography techniques. Additionally, the files stored in the S3 bucket will also be encrypted, but instead of encrypting the contents of the file, we will encrypt the file format itself. The file format can be decrypted using the GHE decryption key and software, which will be made available to end-users. Overall, our project aims to provide a robust and secure solution for cloud-based file storage.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
International Journal of Advanced Research

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 10.413
Atıf : 730
2023 Impact/Etki : 0.003
International Journal of Advanced Research