Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
Korovkin Type Approximation Via Triangular $a-$statistical Convergence On An Infinite Interval
2021
Dergi:  
Turkish Journal of Mathematics
Yazar:  
Özet:

In the present paper, using the triangular $A-$statistical convergence for double sequences, which is an interesting convergence method, we prove a Korovkin-type approximation theorem for positive linear operators on the space of all real-valued continuous functions on $\left[ 0,\infty \right)\times \left[ 0,\infty \right) $ with the property that have a finite limit at the infinity. Moreover, we present the rate of convergence via modulus of continuity. Finally, we give some further developments.

Anahtar Kelimeler:

Null
2021
Yazar:  
0
2021
Yazar:  
Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
Turkish Journal of Mathematics

Alan :   Fen Bilimleri ve Matematik

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 2.274
Atıf : 583
2022 Impact/Etki : 0.123
Quarter
Fen Bilimleri ve Matematik Temel Alanı
Q3
78/122

Turkish Journal of Mathematics