Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
Görüntüleme 12
İndirme 3
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
Nonce Words In The Journalistic Discourse Ns Leskov
Yazar:  
Yıl:  
2015
Özet:

In his early publicistic texts (60s of the 19th century) N. S. Leskov makes an extensive use of occasional units which are characterized by a variety of derivational patterns and types, the peculiarity of semantics and functioning. These derivatives differ by the semantic capacity and depth as they involve in their structure not only the meanings of the constituent components, but also many-dimensional associations with their semantic and connotative potential, what significantly multiplies the suggestive possibilities of occasionalisms.

Anahtar Kelimeler:

nonce words, discourse, Leskov

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler