Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
GÖRÜNTÜLEME 7
İNDİRME 1
Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
Lupus Pneumonitis As The Initial Presentation Of Systemic Lupus Erythematosus
Yazar:  
Yıl:  
2021
Özet:

Systemic lupus erythematosus (SLE) is an autoimmune connective tissue disease that is characterized by a multisystemic involvement and various clinical manifestations. Pulmonary manifestations occur in approximately 50% of patients. One of the rare and mortal complications is lupus pneumonitis. Very few cases have been reported due to its rarity and diagnostic challenge. It must be suspected in case of non-response to conventional treatment for pneumonia. We describe the case of a 29-year-old man with lupus pneumonitis as the initial presentation of systemic lupus erythematosus.

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler