Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
GÖRÜNTÜLEME
14

İNDİRME
14

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
EDEBÎ ÖZELLİKLERİ AÇISINDAN ÇOCUK KİTAP ADLARI

2010 - FEVZİ KARADEMİR -

Özet:Book names are important visual elements in the cover design of books as well as being laconic signs which reflect the contents of books. The names of children’s books which address to a sensitive audience are interesting in terms of the literary / aesthetic values they have. The analysis of these names with their various dimensions is of great importance in terms of the currently developing Turkish onomatology and children’s literature

Anahtar Kelime:children, book names, sign, literary characteristics

Bu Yayına Atıf Yapanlar