Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
ATIF SAYISI
3

GÖRÜNTÜLEME
36

İNDİRME
21

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
"DENIZLI DEDIĞI TEKKESI"

2017 - Mustafa Ekmekci -

Özet:Pamukkale Üniversitesi Fen – Edebiyat Fakültesi’nin Tarih ve Sanat Tarihi bölümlerinde görev yapan Mustafa Beyazıt ile Yasemin Beyazıt tarafından hazırlanmış olan "Denizli Dediği Tekkesi" adlı eserin genel inceleme ve tanıtımı yapılmakadır.

Anahtar Kelime:Tekke, Denizli, Dediği, Bektâşilik, Tekke Mimarisi, Mezar Taşı, Mustafa Beyazıt, Yasemin Beyazıt

Bu Yayına Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.