Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 2
Imaging Of Contraceptive Migration In Bamako: About Two Cases
2022
Yazar:  
Özet:

Contraceptive migration is rare overall. It is of variable location. Its confirmation relies on the performance of imaging means. We report two cases of contraceptive migration of different location, one concerning the intrauterine device found in the left iliac fossa and the Jadelle implant found in the left pulmonary artery diagnosed in the radiology department of the Marie Curie Medical Clinic and the Commune III Health Center of Bamako. The combination of UPA-ultrasound, CT scan, and even pelvic magnetic resonance imaging in some cases allowed confirmation of the diagnosis by specifying the exact topography. Migration of contraceptives presents difficulties in clinical diagnosis and imaging remains the only alternative for a positive and topographic diagnosis. 

Anahtar Kelimeler:

Null
2022
Yazar:  
Özet:

null

0
2022
Yazar:  

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler