Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
GÖRÜNTÜLEME
15

İNDİRME
3

Eseri Dinleyin
Alıntı Yap
Paylaş
MULTICARRIER MODULATED SIGNAL FOR COGNITIVE RADIO WITH LOW PEAK-TO-AVERAGE POWER RATIO

2016 - Javaid A Sheikh,Mehboob Ul Amin,Shabir A Parrah,G. Mohiuddin Bhat -

Özet:Multi-carrier communication is considered as thepotential candidate for 4G-LTE networks. The major drawbackconcerned with multi-carrier communication is high PAPR,asvarious carriers are added via IFFT operation.High PAPR stillrequires a lot of attention due to non-linearity in poweramplifiers.In this paper we have generated a multi-carrier signalusing DVB-T2 parameters and calculated it PAPR using CCDF.A novel hybrid technique is proposed in which we have combinedthe filtering and companding techniques with SLM to obtain asignificant reduction in PAPR. The CCDF plots depict theperformance of proposed technique is better than existing art oftechniques.

Bu Yayına Atıf Yapanlar