Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 54
 İndirme 6
MULLER CYST IN A YOUNG PATIENT
2021
Dergi:  
International Journal of Advanced Research
Yazar:  
Özet:

Muller cyst is very rare. It is found in about 5% of azoosperm patients. It is a residual embryological vestige of the female genital organ in men. It is a collection developed in the residual uterine cavity of man called the prostatic utricle. [1] it is a benign lesion, most often congenital, rarely acquired. This lesion may be asymptomatic or symptomatic, and may in rare cases be associated with renal agenesis. [2] various means of treatment, treatment is compulsory for cysts that are symptomatic and / or complicated by subfertility. We report here a case of mullers cyst in a young patient treated by puncture and evacuation.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler


International Journal of Advanced Research

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 10.413
Atıf : 739
2023 Impact/Etki : 0.003
International Journal of Advanced Research