Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 48
 İndirme 1
CASE REPORT OF PRIMARY EWING'S SARCOMA AT THE CERVICAL SPINE IN 19-YEAR-OLD MALE
2020
Dergi:  
International Journal of Advanced Research
Yazar:  
Özet:

Ewings sarcoma is rare to be in the spine. The age of presentation ranges from 12 to 24 years. It should remain a viable differential diagnosis of an ill-defined spinal mass noted on imaging. The combination of chemotherapy and surgical treatment offers the patient a good chance of survival with a satisfactory quality of life. . This is the case report with detailed history, examination of 19 years-old male patient with Primary Ewing Sarcoma in the Cervical Spine. The present report aimed to highlight on occasional involvement of the spine as a primary site of Ewing sarcoma with a greater challenge in surgical treatment and thus should be considered in the differential diagnosis of spinal tumors and related clinical features.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler


2023


International Journal of Advanced Research

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 10.413
Atıf : 714
2023 Impact/Etki : 0.003
International Journal of Advanced Research