Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 45
 İndirme 7
MITOTICALLY ACTIVE LEIOMYOMAS OF THE UTERUS: ABOUT TWO CASES
2021
Dergi:  
International Journal of Advanced Research
Yazar:  
Özet:

Mitotically active leiomyomasis a rare histologic entity of smooth muscle tumors of the uterus. They have the same clinical behavior as an oridinary leiomyoma, histologically characterized by a mitotic activity higher than 5mitoses/high power field, without necrosis or cellular atypia. We report two cases of patients aged 48 and 61 years old respectively, presenting abdominal mass, their paraclinical examinations evoked a uterine leiomyosarcoma, a radical treatment was performed for the two patients, the anatomopathologic examination showedleiomyomas with increased mitotic activity.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
2023
International Journal of Advanced Research

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 10.413
Atıf : 739
2023 Impact/Etki : 0.003
International Journal of Advanced Research