Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 3
ВИКОРИСТАННЯ ВИКОПНОГО ПАЛИВА ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НА ПЕРІОДІ 1985-2021 РР.
2022
Dergi:  
Ekonomìčnij Vìsnik Nacìonalʹnogo Tehnìčnogo Unìversitetu Ukraïni Kiïvsʹkij Polìtehnìčnij Institut
Yazar:  
Özet:

Анотація Південна Америка, Європа, Близький Схід, Африка, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Європейський Союз та Україна. Наголошено на необхідність дотримання Глобальних цілей сталого розвитку, а саме Ціль 7 «Відновлювана енергія» та Ціль 13 «Боротьба зі зміною клімату». Проаналізовано динаміку виробництва електроенергії для окремих регіонів світу за абсолютними значеннями (обсяги виробництва електроенергії зросли у 2,88 рази) та з врахуванням інфляції (за період, що розглядається, інфляція у світі склала 566 %). Розглянута структура виробництва та споживання електроенергії з врахуванням зміни технологічних процесів і переходу до Індустрії 4.0 (найбільші обсяги виробництва в 1985 року – Північна Америка, 2021 рік – Азіатсько-Тихоокеанський регіон). Виявлено вплив економічних криз на обсяги виробництва електроенергії з викопного палива та зазначено основні кризові роки за цим аналізом, а саме 1991, 2001, 2008, 2018 роки. Показано те, що передвісником глобальної кризи доданої вартості може бути зміна обсягів виробництва електроенергії у 2018 році. Проаналізовано динаміку споживання первинної енергії на душу населення у світі (62,3 ГДж в 1985 році та 75,6 ГДж у 2021 році), Європі, окремо в Європейському Союзі та в Україні. Досліджено статистику по Україні стосовно виробництва та споживання електроенергії на різних часових періодах розвитку економіку (споживання енергії перевищувало середнє значення по світу в 3,46 рази в 1990 році та в 1,53 рази, порівняно з Європою). Наведені висновки за результатами наукового дослідження. Виділена криза доданої вартості, яка у дослідженні відображена як зниження обсягів виробництва в Північній Америці ще в 2017 році, а пізніше для регіонів, що більшою мірою орієнтовані на технології Індустрії 4.0 (Північна Америка та Європа), а з 2020 року вже й торкнулася країн Близького Сходу та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
Ekonomìčnij Vìsnik Nacìonalʹnogo Tehnìčnogo Unìversitetu Ukraïni Kiïvsʹkij Polìtehnìčnij Institut

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 602
Atıf : 12
Ekonomìčnij Vìsnik Nacìonalʹnogo Tehnìčnogo Unìversitetu Ukraïni Kiïvsʹkij Polìtehnìčnij Institut