Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 5
 İndirme 1
ІНСТРУМЕНТИ УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ ЄС: ЧЕРЕЗ ІНТЕГРАЦІЮ ДО ЕФЕКТИВНОСТІ
2022
Dergi:  
Ekonomìčnij Vìsnik Nacìonalʹnogo Tehnìčnogo Unìversitetu Ukraïni Kiïvsʹkij Polìtehnìčnij Institut
Yazar:  
Özet:

Анотація Економічна безпека є основою сталого розвитку національних економік. Європейський Союз консолідучи економічні інтереси держав-членів, розробив ряд програмних документів, спрямованих на запобігання та мінімізацію загроз економічній безпеці. Діяльність у цій сфері підпорядковується єдиній стратегії, яка визначає інститути, рекомендації та системи управління ризиками. Метою статті є оцінювання впливу системи управління ризиками економічної безпеки ЄС на реалізацію окремих положень стратегії Європа 2020 та Стратегічному порядку денному на 2019-2024 роки з урахуванням цільових показників ефективності та на основі принципів солідарності у сфері енергетики. Інтеграційні процеси в ЄС спрямовані на уточнення поточних пріоритетів та встановлення стратегічних цілей енергетичної безпеки, як домінуючого компонента економічної безпеки, шляхом мінімізації поточних та запобігання майбутнім ризикам відповідно. Оскільки енергоефективність визначає рівень реалізації стратегічних ініціатив ЄС, дослідження управління ризиками його економічної безпеки зосередилося на показниках, що впливають на енергоємність та енергопродуктивність економіки. Проведений факторний аналіз та економетричне моделювання дозволили сформулювти висновок про те, що сумарна енергоємність країн ЄС змінюється в залежності від зміни виробництва первинної енергії на 90%, величини закритих запасів газу на 73%, частка енергії, виробленої з використанням відновлюваних джерел енергії на 95%. Відповідно, цілі стратегії «Європа 2020» відповідають заходам із залученням відповідних інструментів і форм фінансування, консультацій та реалізації проектів, спрямовані на досягнення прогресу у зменшенні ризиків шляхом консолідації зусиль і виступають підгрунтям для реалізації Стратегічного порядку денного на 2019-2024 рр. Наукові положення інституціоналізації відносин усередині наднаціональних утворень складають фундаментальну основу для управління ризиками енергетичної безпеки з використанням принципів конкуренції, співробітництва та солідарності. Як інструмент протидії ризикам економічної безпеки, енергетична солідарність проявляється через комплекс цілей, які служать дорожньою картою для збалансування інтересів регіону шляхом реалізації спільних проектів, спрямованих на підвищення економічної безпеки.

Anahtar Kelimeler:

0
2022
Yazar:  
Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
Ekonomìčnij Vìsnik Nacìonalʹnogo Tehnìčnogo Unìversitetu Ukraïni Kiïvsʹkij Polìtehnìčnij Institut

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 602
Atıf : 12
Ekonomìčnij Vìsnik Nacìonalʹnogo Tehnìčnogo Unìversitetu Ukraïni Kiïvsʹkij Polìtehnìčnij Institut