Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 6
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВОСТІ: ВІД НАУКОВО-ВИРОБНИЧИХ ОБ'ЄДНАНЬ ДО МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ?
2022
Dergi:  
Ekonomìčnij Vìsnik Nacìonalʹnogo Tehnìčnogo Unìversitetu Ukraïni Kiïvsʹkij Polìtehnìčnij Institut
Yazar:  
Özet:

Анотація У статті узагальнено теоретико-методологічні та практичні аспекти реструктуризації промисловості як необхідної умови стійкого розвитку та інклюзивного зростання економіки країни. Проаналізовано прорахунки ірраціонального підходу українських «реформаторів» до застосування рекомендацій «Вашингтонського консенсусу», прискореного процесу роздержавлення та приватизації власності, що призвело до деіндустріалізації економіки, банкрутства тисяч науково-виробничих об'єднань (корпорацій). Визначено основні причини низької ефективності виконання загальнодержавних та галузевих цільових економічних програм розвитку промисловості. Вказується на необхідність ефективної взаємодії в структурі промисловості великого, середнього, малого та мікропідприємництва. Здійснено оцінку рівня інноваційного розвитку національної економіки з використанням критеріїв Індексу інноваційності Bloomberg 2021. Досліджено динаміку наукоємності ВВП України у 1997-2020 рр. за видами робіт. Наголошено на необхідності прийняття невідкладних заходів з боку держави щодо підтримки розвитку фундаментальної і прикладної науки, підвищення мотивації праці науковців у створенні інноваційної, конкурентоспроможної продукції. Здійснено аналіз експортного потенціалу, який засвідчує подальший відхід країни з категорії індустріально розвинених до категорії аграрно-індустріальних, до сировинного придатку світової економічної системи. Запропоновано заходи з вдосконалення організаційного механізму управління державною промисловою політикою з посиленням ролі законодавчої та виконавчої гілок влади, системи державно-приватного партнерства в її формуванні та реалізації.

Anahtar Kelimeler:

0
2022
Yazar:  
Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
Ekonomìčnij Vìsnik Nacìonalʹnogo Tehnìčnogo Unìversitetu Ukraïni Kiïvsʹkij Polìtehnìčnij Institut

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 602
Atıf : 12
Ekonomìčnij Vìsnik Nacìonalʹnogo Tehnìčnogo Unìversitetu Ukraïni Kiïvsʹkij Polìtehnìčnij Institut