Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 29
 İndirme 9
BROAD LIGAMENT FIBROID MIMICKING AS OVARIAN FIBROMA
2023
Dergi:  
International Journal of Advanced Research
Yazar:  
Özet:

Fibroid uterus is the most common benign tumor of uterus. Extrauterine fibroids are rare and most common extra uterine fibroid is broad ligament fibroid. Broad ligament fibroids are difficult to diagnose and treat. Most often misdiagnosed as ovarian malignancy. In our case ovarian fibroma was suspected and ultrasound pelvis,CT and MRI reports suggestive of ovarian fibroma. Intraoperative findings suggestive of Broad ligament fibroid, fibroid excision was done along with abdominal total hysterectomy and bilateral salpingoo oophorectomy. Diagnosis was confirmed by intraoperative findings and histopathological report.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler


2023


International Journal of Advanced Research

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 10.413
Atıf : 739
2023 Impact/Etki : 0.003
International Journal of Advanced Research