Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 58
 İndirme 7
A RARE TUMOR OF THE PAROTID GLAND: A CASE REPORT AND REVIEW OF THE LITERATURE
2021
Dergi:  
International Journal of Advanced Research
Yazar:  
Özet:

We report a rare case of a parotid oncocytoma in a 63-year-old woman. It is a rare benign tumor accounting for less than 1.5% of all salivary gland tumors. It is known as the parotid mitochondrioma because it is made of cells rich in mitochondria with granular cytoplasm. It is a rare entity poorly documented in the literature, and there are no pathognomonicsymptoms or imaging, which makes the diagnosis of this tumor challenging.Surgery is the main treatment, and the diagnosis is confirmed by the histological study of the specimen. Through this observation, and in light of the literature, we will underline the anatomoclinical and radiological peculiarities of this tumor, to induce clinicians to consider this histological type.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
International Journal of Advanced Research

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 10.413
Atıf : 739
2023 Impact/Etki : 0.003
International Journal of Advanced Research