Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 27
 İndirme 6
UTERINE RUPTURE IN HEALTHY UTERUS: ABOUT 2 CASES AT THE SOUISSI MATERNITY HOSPITAL IN RABAT RUPTURE UTERINE SUR UTERUS SAIN : A PROPOS DE 2 CAS A LA MATERNITE SOUISSI DE RABAT
2022
Dergi:  
International Journal of Advanced Research
Yazar:  
Özet:

Uterine rupture is a rare complication of labor that presents a vital risk for the mother and the fetus as well as the obstetrical outcome of the woman. It is more frequent in case of scarred uterus and very rare in case of healthy uterus. We report in our work 2 cases of uterine rupture on healthy uterus. We discuss through these 2 cases and the review of the literature, the alarming clinical signs, the risk factors, the diagnostic methodology and the therapeutic management of this rare but potentially serious entity.

Anahtar Kelimeler:

2022
Yazar:  
0
2022
Yazar:  
Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
International Journal of Advanced Research

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 10.413
Atıf : 739
2023 Impact/Etki : 0.003
International Journal of Advanced Research