Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 45
 İndirme 4
DREAD SITE OF RELAPSE IN GERM CELL TUMOR OF TESTIS
2022
Dergi:  
International Journal of Advanced Research
Yazar:  
Özet:

Brain metastases from non-seminomatous germ cell tumors (NSGCTs) are rare and can occur as a synchronous or metachronous event in approximately 8-15% of cases. These metastases mainly concern young men in good clinical condition. Hence, aggressive treatment with surgery plus adjuvant radiotherapy and chemotherapymight be advocated especially in large tumors. Prognosis remains poor and there is not much evidence on optimal management of these patients. We report the case of a 24-year-old young male with a history of a treatedyok sac tumor. Who showed monthslater a leptomeningeal metastasis. Then we discuss this patient prognosis supported with a review of case records of the literature.

Anahtar Kelimeler:

2022
Yazar:  
0
2022
Yazar:  
Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
International Journal of Advanced Research

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 10.413
Atıf : 714
2023 Impact/Etki : 0.003
International Journal of Advanced Research