Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 42
 İndirme 6
SYNDROME DE MAYER-ROKITANSKY -KUSTER-HAUSER A PROPOS DUN CAS
2020
Dergi:  
International Journal of Advanced Research
Yazar:  
Özet:

Uterine and vaginal agenesis or the Mayer-Rokitansky-Kuster-Hauser (MRKH) syndrome is a rare congenital who can be classified into type I (isolated) or Rokitansky syndrome, and type II (associated with malformations of organs of the renal, skeletal, cardiovascular, and other systems). The most common clinical presentation for MRKH syndrome is primary amenorrhea. Women with MRKH syndrome typically have normal ovarian function and a 46,XX karyotype.We report the case of a young girl who consults for primary amenorrhea and has utero-vaginal aplasia associated with a spinal defect with a single ectopic right kidney.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
International Journal of Advanced Research

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 10.413
Atıf : 739
2023 Impact/Etki : 0.003
International Journal of Advanced Research