Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 72
 İndirme 21
The Scope of e-Government in the European Union and Potential Applications to the Water Framework Directive
2012
Dergi:  
Sosyoekonomi
Yazar:  
Özet:

Governments are trying new systems to engage citizens and improve their trust. Electronic government (e-government) can reform public administrations by changing their organization, enhancing citizen services and information accessibility and reducing costs. The European Union because of its large population and cultural and linguistic diversity has recognized e-government utility with the eEurope 2005 Action Plan. The Internal Market Information is an e-government example. A sector of the European Union that could benefit from e-government is the environment (e.g. water resources). Applications to the Water Framework Directive are described that could help Member States meet the deadlines of the Directive.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
Sosyoekonomi
Sosyoekonomi