Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 71
 İndirme 27
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Odalarının Web Sitesi Aracılığıyla Oda Mali Bilgi Sunumları Üzerine Bir Araştırma
2009
Dergi:  
Muhasebe ve Finansman Dergisi
Yazar:  
Özet:

(A Research on Presenting Chamber Fiscal Information via Chambers of Certified Public Accountants’ Web Sites) In recent years, there are significant changes in communication teknologies. Nowadays, it has been possible to communicate faster than it used to be in the international scale. Inter is one of the tools providing this oppurtnity. Through internet, it is possible to communicate and share information. One of the basic tools for presenting information is web sites. By bringing an obligation for companies to have web sites in the new draft of Turkish Commercial Code, it will be important to share the related information with the public. In this research, it was investigated how much Chambers of Certified Public Accountants are making use of web sites in sharing and presenting chamber information.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
Muhasebe ve Finansman Dergisi

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 1.227
Atıf : 10.415
2023 Impact/Etki : 0.72
Muhasebe ve Finansman Dergisi