Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 7
Exploring the Impact of SCOBA Creation on Language Learners' Reading and Reflective Thinking Skills in Concept-Based Reading Curriculum
2024
Dergi:  
International Journal of Contemporary Educational Research
Yazar:  
Özet:

Abstract A new reading curriculum incorporating the principles of concept-based instruction and reading strategy instruction was designed and implemented for a previous study. Concept-based instruction was compared with reading strategy instruction to determine the impact of the new curriculum on language learners' reading and reflective thinking skills. The data revealed that the concept-based group performed better in reflective reading and thinking skills.

Anahtar Kelimeler:

0
2024
Yazar:  
Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler


International Journal of Contemporary Educational Research

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 325
Atıf : 402
2023 Impact/Etki : 0.304
International Journal of Contemporary Educational Research