Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
  Atıf Sayısı 2
 Görüntüleme 30
 İndirme 21
Ordu İ̇li (türkiye) Ascidiacea (tunicata, Chordata) Faunası Üzerine Bir Araştırma
2020
Yazar:  
Özet:

Bu çalışmada, 2014 yılı Mayıs-Ekim ayları arasında Ordu (Türkiye) ili sahil şeridi boyunca toplam 28 örnekleme istasyonundan Ascidiacea bireyleri toplanmıştır. Teşhis işlemi sonucunda 4 aileye ait 5 tür (Ascidiella aspersa, Ciona intestinalis, Molgula manhattensis, Botryllus schlosseri ve Botryllus sp.) tespit edilmiştir. Tespit edilen bu türlerin tamamı Orta Karadeniz Bölgesi için ilk kayıttır.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.
Benzer Makaleler