Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 4
A Large Hepatic Hemangioma Revealed By Epigastric Pain
2022
Yazar:  
Özet:

Hepatic hemangiomas are the most common benign tumors of the liver and are often asymptomatic, diagnosed incidentally. They are considered giant when they exceed 5 cm at their largest diameter. Giant hepatic hemangiomas are rare. Diagnosis is essentially based on imaging (CT, MRI). Spontaneous or traumatic rupture, intratumor hemorrhage, rapid growth, diagnostic uncertainty and coagulopathy are the main indications for surgery. We present the case of a 53-year-old woman with two hepatic hemangiomas, the largest of which occupies the entire left lobe and measures 17 cm in diameter. It is not known how long the tumor had been growing. She underwent surgical management due to obvious mass effect.

Anahtar Kelimeler:

Null
2022
Yazar:  
Özet:

null

0
2022
Yazar:  

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler