Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 1
Cardiac Arrest After Intra-coronary Nicorandil: A Cath Lab Nightmare
2022
Dergi:  
International Journal of Advanced Research
Yazar:  
Özet:

Primary percutaneous coronary intervention (PPCI) is the most effective therapy for patients with an acute ST-segment elevation myocardial infarction (STEMI). However, up to half of STEMI patients suffer from coronary microvascular dysfunction, presenting as the slow flow or no-flow phenomenon. A 50 years male patient admitted with acute anterior wall myocardial infarction, PPCI was performed on the patient. After thrombus aspiration, a stent was placed in the proximal LAD. As coronary angiography showed slow flow in LAD, 6mg nicorandil was administrated intra-coronary. Immediately, cardiac arrest occurred and cardiopulmonary resuscitation (CPR) was performed.

Anahtar Kelimeler:

2022
Yazar:  
0
2022
Yazar:  
Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler


International Journal of Advanced Research

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 10.413
Atıf : 532
2022 Impact/Etki : 0.0
International Journal of Advanced Research