Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 3
Infratemporal Fossa Neurofibroma Presenting As A Parotid Mass
2009
Dergi:  
Bangladesh Journal of Medical Science
Yazar:  
Özet:

Majority of the tumour of parotid gland is benign in nature. Neurogenic origin of tumor is a rare entity. If it occurs, the tumour usually arises from the main trunk. A well encapsulated mass originated deep to the deep lobe of parotid may manifest itself like a typical pleomorphic adenoma. We reported a case of middle-aged man with infratemporal neurofibroma presenting with asymptomatic parotid mass. Keywords: Parotid mass, asymptomatic, neurofibroma DOI: 10.3329/bjms.v8i3.3987 Bangladesh Journal of Medical Sciences Vol.8(3) 2009 p72-74

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler