Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 64
Dumb-bell Pleomorfik Adenom
2015
Dergi:  
Bozok Tıp Dergisi
Yazar:  
Özet:

Pleomorphic adenoma is a benign tumor, mostly originating from parotid gland. It can also be originated from minor salivary glands. Rarely the mass extends from posterior part of ramus mandibula through stylomandibular ligament towards the parapharyngeal space, called as dumb-bell pleomorphic adenoma and pleomorphic adenomas can be seen in any localization in the neck. We wanted to report a case with dumb-bell pleomorphic adenoma which has repoted before but has seen very rarely

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
Bozok Tıp Dergisi

Alan :   Sağlık Bilimleri

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 667
Atıf : 296
2022 Impact/Etki : 0.013
Quarter
Sağlık Bilimleri Temel Alanı
Q4
168/188

Bozok Tıp Dergisi