Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 16
 İndirme 2
St-elevation Myocardial Infarction Revealing A Coronary Artery Ectasy : Two (02) Cases Report
2021
Dergi:  
International Journal of Advanced Research
Yazar:  
Özet:

Coronary artery ectasy is a rare coronary disease often revealed by an acute myocardial infarction.The management of this pathology is not well established.We are reporting two cases of ST-elevation myocardial infarction associated with coronary artery ectasy.These cases were reported using electrocardiography and coronary angiography data and the modalities of treatment.Then a discussion was made on the basis of the literature concerning the topic of coronary artey ectasy and myocardial infarction.Our work adds to the literature by providing additional data on the link between artery coronary ectasy and acute myocardial infarction as well as the management modalities.

Anahtar Kelimeler:

Null
2021
Yazar:  
0
2021
Yazar:  
Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
International Journal of Advanced Research

Alan :   Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 10.413
Atıf : 532
2022 Impact/Etki : 0.0
International Journal of Advanced Research