Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 18
 İndirme 2
A Severe Stenosis Of The Proximal Segment Of The Left Anterior Descending Coronary Artery Presenting With An Infero-latero-basal St-elevation Myocardial Infarction : A Case Report
2021
Dergi:  
International Journal of Advanced Research
Yazar:  
Özet:

A 57-years-old man presented in our department of emergency with an acute chest pain infarct-like. The electrocardiogram realised showed an ST elevation in the infero-latero-basal leads suggesting an occlusion of the right coronary artery or the left circumflex coronary artery. However, the coronary angiography that was performed showed a subocclusion of the proximal left anterior descending coronary artery, in contrast to the expected results. This case was reported using electrocardiography and coronary angiography data and the electrocardiogram changes after a percutaneous coronary intervention. The particularity of this case lies in the lack of correlation between the electrocardiographic Changes and the Coronary Angiographic Findings.

Anahtar Kelimeler:

Null
2021
Yazar:  
0
2021
Yazar:  
Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler