Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
  Atıf Sayısı 1
 Görüntüleme 6
 İndirme 7
Changing Structure Of Education and Profile Of Learners
2010
Dergi:  
Problems of Education in the 21st Century
Yazar:  
Özet:

The structure of the education suffers a great change both technologically and pedagogically with using the information and communication technologies in education. The changes which occur in the profiles of the learners become effective in experiencing these changes. The educational organizations try to respond different expectations of the learners with their problems by means of integrating the technology into the education and also the cultural differences. Now the learners could be employed with their capabilities of working in collaboration independently and adopting them to the new situations rather than the knowledge and skills owned. The changes which occur in the structure of the education are examined in the light of the profiles of the learners in this study. The study is obtained by means of interpreting the data which are obtained with the survey study which is applied to 1199 learners.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.
Benzer Makaleler


Problems of Education in the 21st Century

Alan :   Eğitim Bilimleri

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 1.400
Atıf : 746
2022 Impact/Etki : 0.169
Quarter
Eğitim Bilimleri Temel Alanı
Q3
173/232

Problems of Education in the 21st Century