Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 4
Pleomorphic Adenoma: Report Of Two Cases With An Unusual Presentation
2021
Dergi:  
Middle Black Sea Journal of Health Science
Yazar:  
Özet:

Pleomorphic adenoma is the most common salivary gland tumor. Pleomorphic adenoma also known as benign mixed tumor. Most commonly affected site is the parotid gland. It may also occur in other major salivary glands (submandibular and sublingual glands), lacrimal glands and minor salivary glands. Pleomorphic adenoma arises as a painless, firm swelling, slowly growing in the oral cavity. Pleomorphic adenoma is a benign triphasic salivary gland tumor that occurs in epithelial, myoepithelial, and chondromyxoid stroma. Complete surgical resection with negative margins is the main treatment method in Pleomorphic adenoma, insufficient resection for treatment causes local recurrence. It is an entity that should be considered in oral cavity lesions. Here, cases of Pleomorphic adenoma with maxillary localization are mentioned.

Anahtar Kelimeler:

2021
Yazar:  
Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler