Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 23
 İndirme 1
Parotis Bezi Derin Lobtan Kaynaklanan Dev Lipom: Olgu Sunumu
2015
Dergi:  
Sakarya Tıp Dergisi
Yazar:  
Özet:

Lipomas in the head and neck region are uncommon. Rarely, they can develop in the parotid gland with reported incidence ranges from 0,6 to 4,4% among parotid tumors. The deep lobe of parotid gland lipoma is even rarer clinical entity. They are mostly a painless, asymptomatic and slow growing swelling. Because of their rarity, they are not often considered in the differential diagnosis of parotid tumors. Therefore, surgical management of lipomas in the parotid gland is controversial.In this article we described a case of giant lipoma arising from the deep lobe of the parotid gland and also extended to the parapharyngeal space.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
Sakarya Tıp Dergisi

Alan :   Sağlık Bilimleri

Dergi Türü :   Ulusal

Metrikler
Makale : 920
Atıf : 855
2022 Impact/Etki : 0.032
Quarter
Sağlık Bilimleri Temel Alanı
Q3
130/188

Sakarya Tıp Dergisi