Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
  Atıf Sayısı 5
 Görüntüleme 30
 İndirme 17
Teachers' Views On The Potential Use Of Online 
in-service Education and Training Activities
2011
Dergi:  
Turkish Online Journal of Distance Education
Yazar:  
Özet:

This study examined teacher’s views on the potential use of online in-service education and training (INSET) activities. The study used a qualitative approach. A total of 13 in-service teachers from primary school, vocational school, science and art center, high school in Trabzon (on the Black Sea coast of Turkey) participated in the study. To determine opinions of participants about the potential use of online INSET activities, a online conference was held to determine teachers’ views. The participants who had experienced traditional and face to face INSET courses discussed their INSET experiences and thoughts about online INSET activities. These views were transcribed and then analyzed using content analysis. The main conclusions are: with online INSET activities, especially time and place dependency can be overcome, and accommodation and transportation issues can be resolved. Teachers feel that online INSET activities can promote effective use of resources.

Anahtar Kelimeler:

Atıf Yapanlar
Dikkat!
Yayınların atıflarını görmek için Sobiad'a Üye Bir Üniversite Ağından erişim sağlamalısınız. Kurumuzun Sobiad'a üye olması için Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Kampüs Dışı Erişim
Eğer Sobiad Abonesi bir kuruma bağlıysanız kurum dışı erişim için Giriş Yap Panelini kullanabilirsiniz. Kurumsal E-Mail adresiniz ile kolayca üye olup giriş yapabilirsiniz.
Benzer Makaleler


Turkish Online Journal of Distance Education
Metrikler
Makale : 0
Atıf : 0
2022 Impact/Etki : null
Turkish Online Journal of Distance Education