Kullanım Kılavuzu
Neden sadece 3 sonuç görüntüleyebiliyorum?
Sadece üye olan kurumların ağından bağlandığınız da tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz. Üye olmayan kurumlar için kurum yetkililerinin başvurması durumunda 1 aylık ücretsiz deneme sürümü açmaktayız.
Benim olmayan çok sonuç geliyor?
Birçok kaynakça da atıflar "Soyad, İ" olarak gösterildiği için özellikle Soyad ve isminin baş harfi aynı olan akademisyenlerin atıfları zaman zaman karışabilmektedir. Bu sorun tüm dünyadaki atıf dizinlerinin sıkça karşılaştığı bir sorundur.
Sadece ilgili makaleme yapılan atıfları nasıl görebilirim?
Makalenizin ismini arattıktan sonra detaylar kısmına bastığınız anda seçtiğiniz makaleye yapılan atıfları görebilirsiniz.
 Görüntüleme 7
 İndirme 2
Magnetic Resonance Imaging Signal Changes Mimicking Bone Metastasis In Patients Receiving Bisphosphonate Therapy
2021
Dergi:  
Molecular Imaging and Radionuclide Therapy
Yazar:  
Özet:

Bisphosphonates are inorganic pyrophosphate agents that reduce bone turnover. These agents reduce bone pain and delay skeletal complications, such as fractures in patients with metastatic lytic lesions, malignant-related hypercalcemia, multiple myeloma, Paget’s disease of bone, and osteoporosis. Osteonecrosis, developing in the jaw bones specifically, has been described as a complication associated with the use of bisphosphonates. In this report, we presented osteonecrosis-like magnetic resonance imaging findings that can be confused with bone metastasis in two patients who underwent long-term bisphosphonate treatment and the value of bone scan and 18flor-fluorodeoxyglucose positron emission tomography/computerized tomography in the differential diagnosis.

Anahtar Kelimeler:

2021
Yazar:  
0
2021
Yazar:  
Atıf Yapanlar
Bilgi: Bu yayına herhangi bir atıf yapılmamıştır.
Benzer Makaleler
Molecular Imaging and Radionuclide Therapy

Alan :   Sağlık Bilimleri

Dergi Türü :   Uluslararası

Metrikler
Makale : 142
Atıf : 10
© 2015-2024 Sobiad Atıf Dizini